وبلاگ املاک پرند | Razer Insider
Question

وبلاگ املاک پرند

  • 15 July 2023
  • 0 replies
  • 10 views

 از دیگر امکانات پرند باید به 40 مدرسه، 4 واحد درمانی، 5 کلانتری، 84 فضای سبز، 10 مسجد و… اشاره کرد. در جنوب شهر پرند نیز بزرگ ترین مرکز تفریحی-اقامتی خاورمیانه را می توان مشاهده کرد. وسعت این مرکز تفریحی معادل 20 هکتار بوده و سرزمین ایرانیان نام دارد. پینت بال، سینما، شهربازی کودکان، رستوران، پیست موتور، زمین گلف، پیست اتومبیلرانی، دریاچه مصنوعی و… از امکانات سرزمین ایرانیان می باشند. سایر ویژگیها را میتوانید در وبلاگ املاک پرند مشاهده نمایید.

معرفی شهر پرند

فاز صفر قدیمی ترین املاک شهر پرند را به خود اختصاص می دهند. قطعات زمین این فاز به شکل باز و بزرگ هستند، به همین خاطر ساختمان های این محدوده فشرده و متراکم نیستند. فاز صفر پرند در ابتدای بلوار چهارباغ قرار گرفته و جمعیت کمی دارد. این جمعیت نسبت به دیگر فازهای پرند سنجیده می شود. افرادی که دوست دارند در محیطی به دور از شلوغی و ازدحام زندگی کنند، بهتر است فاز صفر را برای زندگی انتخاب کنند. اکثر خانه هایی که در فاز صفر ساخته شده اند، از نوع ویلایی، لوکس و شخصی هستند. این فاز امکانات بهداشتی، آموزشی و رفاهی بسیاری دارد. تقریباً این فاز هیچ عیبی ندارد. البته قیمت زمین و خانه در املاک فاز صفر بالاست.

املاک پرند فاز1

املاک پرند فاز یک هم جزو قدیمی ترین فازهای شهر پرند به حساب می آیند. طرح این فاز از سال 1369 کلید خورد و اکنون تکمیل شده است. این فاز تراکم جمعیتی پایینی دارد و در بلوار علامه طباطبایی و شهدا قرار گرفته است. جمعیت این فاز از فاز صفر به مراتب بیشتر بوده و از نظر سبک خانه سازی دقیقاً شبیه به فاز صفر می باشد. البته نکته مهم در مورد مقایسه این دو فاز این است که فاز یک از نظر دسترسی به مرکز شهر و امکانات در وضعیت مناسب تری قرار دارد. آتش نشانی، مدارس، بوستان کوهسار، پارک ها، مهد کودک و مراکز آموزشی، مراکز درمانی، کلانتری از جمله امکانات فاز یک می باشند. خیابان های این فاز نیز دارای ترتیب خاصی می باشند. نام این خیابان ها برگرفته از قله های کشور یعنی سهند، سفیدار و… می باشد.


0 Replies

Be the first to reply!

Reply